.

Eten en Drinken


CATERING

> Global Cuisine Catering: https://www.globalcuisine.be/index.php

> Mezze Mood: https://www.mezzemood.be/street-mood

> Carlo Leoni: https://www.carloleoni.be

> Catering Pizza & Pasta: https://chantalain-pizza-pasta.eatbu.com

> De Zelkse Vleeshoeve (aankoop vlees):  https://dezelksevleeshoeve.be

> De Kleine Chef: https://www.dekleinechef.be

> Cuisine-D: https://cuisine-d.be

> La buena tierra (Spaanse produten): https://www.labuenatierra.be

> Bottega Vini (Wijnhandel): https://bottegavini.be

> Vinoluric: https://www.vinoluric.be


RESTAURANTS

> De 12e Oogst - Halen: https://detwaalfdeoogst.be

> De Nieuwe Haan - Diest: https://www.denieuwehaan.be

> Bistro Wannes Raps - Diest: https://www.wannesraps.be

> Andresito's - Herk-De-Stad: https://andresitos.be

> Driepunt - Halen: https://www.driepunt.be

> In de Beiaard - Diest: https://www.indebeiaard.be

> Gulden Mortier - Herk-De-Stad: https://www.facebook.com/guldenmortier

> Albero d'Oro - Diest: https://www.alberodoro.be/

> Wendelenhof gastrobar - Herk-De-Stad: https://www.wendelenhof.com

> De Volksmacht - Herk-De-Stad: https://brasseriedevolksmacht.be

> ImmiGrand - Diest: https://www.immigrand-diest.be

> De Kastrol - Lummen: https://www.dekastrol.be

> Brasserie Koffiepotje - Halen: https://www.brasseriekoffiepotje.com/


CAFES - BROUWERIJEN

> Place Douze - Halenhttps://www.facebook.com/placedouze

> Café de markt - Halenhttps://www.facebook.com/CafeDeMarktHalen

> Ijskafee - Herk-De-Stad: https://www.ijskafee.be


> Brouwerij Anders - Halen: https://www.brouwerijanders.be/nl/contact

> Brouwerij Halen Breweries - Halen: https://halenbreweries.com/

> Brouwerij Wilderen - Sint-Truiden: https://www.brouwerijwilderen.be

> Brouwerij Buvens - Diest: https://brouwerijbuvens.be

> Brouwerij Bastion - Diest: https://brouwerijbastion.be

> Brouwerij Brickx - Geetbets: https://brickxdrinks.com/home

> Brouwerij Cerckel - Diest: https://www.staddiest.be/brouwerij-cerckel.html

> Brouwerij Loterbol - Diest: https://www.toerismevlaamsbrabant.be/producten/bezoeken/

   bezienswaardigheden/huisbrouwerij-loterbol


Recreatie

> Stad Diest op 9,1 km: https://www.diest.be

> Stad Hasselt op 17,2 km: https://www.visithasselt.be

> Stad Sint-Truiden op 17,8 km: https://www.sint-truiden.be


> "Schulensmeer" natuur, sport en recreactie: https://www.schulens-meer.be/

> "Halve Maan" Provinciedomein Diest:  https://www.vlaamsbrabant.be/nl/vrije-tijd-en-toerisme/provinciedomein-halve-maan-diest

> "Het Vinne" Natuurpunt" https://www.natuurpunt.be/natuurgebied/het-vinne

> "Halen - Groote Oorlog 1914-1918" https://www.halen.be/groote-oorlog-1914-1919

> "Museum: Slag der Zilveren Helmen" https://www.slagderzilverenhelmen.be/


> "Fietsen rondom Halen": https://www.halen.be/rondom-halen

> "Fietsen rondom Halen" - 2": https://www.halen.be/fietsen-2

> "Fietsknooppunten": https://www.vlaanderen-fietsland.be/fr/routeplanner/nodes/city/halen

    De vakantiewoning ligt tussen knooppunt 352 en 353

> "Fietsparadijs Limburg": https://fietsparadijslimburg.be

> "Fietsparadijs Limburg - Groepsverhuur": https://fietsparadijslimburg.be/groepsverhuur

> "E-bike verhuur": https://www.ebikeverhuurhaspengouw.be/onze-routes


> "Wandelroutes in Halen": https://www.wandeleninlimburg.be/nl/gemeenten/halen/51/

> "Wandelknooppunten": https://www.wandelknooppunt.be/nl/routeplanner/nodes/region/de-groote-heide

> "Wandeling: Slag der Zilveren Helmen" https://blog.gerthermans.be/zilveren-helmenroute-halen/

> "Holle wegen - Loksbergen": https://www.halen.be/fiets-en-wandelkaart-holle-wegen-in-hagelandse-heuvels-loksbergen-zelk


> "Op Trot - Kortenaken" Fiets- en scooterverhuur, Pick-nick, Adventure Games: https://www.op-trot.eu/nl

> "Escaperoom - Molenstede, bij Diest": https://www.baronbeeckman.be

> "Escaperoom - Schaffen, bij Diest": https://locatescape.be

> "Escaperoom - Sint - Truiden": https://www.lockus.be

> "Lounge-bowling Olympia Hasselt": https://oly.be/sport/bowling

> "Be-Mine Beringen": https://www.bemine.be

     Be-Mine: Avonturenberg, Muurklimmen, Duikcentrum, Boulevard winkels



Praktisch

> Ontbijtservice Joleri: https://joleri.be

> Bakkerij De Bruyn (1,3 km): https://bakkerijbijbruynke.be

> Bakkerij Holiviers (1,4 km): https://www.facebook.com/bakkerijholiviers/

> Bakkerij Schepers-Sels (5,2 km Zelm - 8,9 km Diest): https://www.schepers-cels-bakkerij.be/

> Groenten en Fruit De Groene Goesting (3,3 km): https://www.degroene-goesting.be/nl/index.html

> Spar - Halen (1,7 km): https://www.mijnspar.be/winkels/spar-halen

> Proxy Delhaize - Halen (1,3 km): https://www.delhaizehalen.be

> Carrefour - Herk-De-Stad (3,1 km): https://winkels.carrefour.be/nl/s/carrefour/carrefour-market-herk-de-stad

> AD Delhaize - Geetbets (5,7 km): https://www.delhaize.be/storedetails/ad-geetbets

> Colruyt - Diest (8,5 km): https://www.colruyt.be/nl/winkelzoeker/colruyt-diest